Aktualności

 

Wieczór Uwielbienia

W kolejną sobotę (24.04.2021) o godz. 18:00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia i Modlitwy! Z uwagi na obowiązujące obostrzenia mamy ograniczoną liczbę miejsc. Aby wziąć udział, należy zapisać się tutaj.

Bądź z nami!

 
about
 
 
 

Czas postu i modlitwy

6 kwietnia - 15 maja

"Gdy zamknę niebiosa, tak iż nie będzie deszczu, albo gdy każę szarańczy, aby objadła ziemię, albo gdy ześlę zarazę na mój lud, I ukorzy się mój lud, który jest nazwany moim imieniem, i będą się modlić, i szukać mojego oblicza, i odwrócą się od swoich złych dróg, to Ja wysłucham z niebios, i odpuszczę ich grzechy i ich ziemię uzdrowię." - 2 Ks. Kronik 7; 13-14

Kochani, chcielibyśmy Was zaprosić do wspólnego czasu postu i modlitwy w dniach 6.04-15.05 - 40 dni. Celem tego czasu, jest doświadczenie duchowego odświeżenia i wzrostu, doświadczenie obecności Pana Boga i Jego myśli o nas oraz uzdrowienia naszej ziemi od obecnej pandemii, a także uzdrowienia naszej duszy poprzez praktyczne wykonanie powyższego fragmentu, który wierzę, że jest instrukcją Pana Boga dla nas na te dni.

Modlitwa - przez 40 dni będzie dostępna dla każdego chętnego sala nr 10 (sala w naszym biurze) na ul. Białostockiej 22, do uczestnictwa we wspólnym czasie modlitwy i uwielbienia Pana Boga w następujących godzinach:

 • 6:00-7:00 w dni robocze od poniedziałku do piątku
 • 8:00-9:00 w soboty
 • 10:00-11:00 w niedziele

Jeśli nie możesz uczestniczyć na miejscu w sali nr 10, zachęcamy do regularnej indywidualnej modlitwy i szukania Boga lub umawiania się z innymi: online/osobiście na wspólnej modlitwie.

Post - wierzymy, że post jest formą ukorzenia się przed Bogiem. Sygnałem do Boga, że wiemy, że bez Niego sobie nie poradzimy i że w Nim pokładamy swoją nadzieję. Czasem oddzielenia, wyciszenia i szukaniem tego Co Bóg ma do powiedzenia. Poniżej wymieniam kilka możliwych form postów, które wierzę, że każdy z nas może wybrać, aby praktykować w możliwym dla każdego z nas okresie czasu:

 • post na wodzie
 • post na rozcieńczonych sokach
 • post Daniela - na warzywach
 • post od jednego posiłku w ciągu dnia lub jednego posiłku w ciągu tygodnia
 • post od słodyczy, kawy, herbaty
 • post od tv, seriali itp.
 • post od social media jak np.: fb 
 • inne formy postu, do których masz osobiście przekonanie
Dla wszystkich załączamy dokument opisujący ważne uwagi dotyczące postu - szczególnie istotne dla tych, którzy zdecydują się wejść w długotrwały post na wodzie lub rozcieńczonych sokach, aby nie zrobić sobie krzywdy!
 
about
 
 
about
 
 
about
 
 
 

Nabożeństwa online i stacjonarnie z ograniczeniami

Zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa w nabożeństwie może wziąć udział ograniczona liczba osób. Jeśli chcesz wziąć udział w nabożeństwie, wypełnij formularz i czekaj na potwierdzenie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Po otrzymaniu potwierdzenia zapraszamy Cię na nabożeństwo KBwCh "Dom Boży" o godzinie 11:00 przy ulicy Białostockiej 22 w Warszawie. Jeżeli planujesz przyjść z dziećmi lub osobą towarzyszącą, również potwierdź ich obecność w tym samym formularzu. Jeśli zdecydujesz się zostać w domu, dołącz do spotkania online na Facebooku lub YouTube.

Bądź z nami!

 
about
 
 
 

Spotkania modlitewne

Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy Kościoła! Nasze modlitwy odbywają się co niedzielę przed nabożeństwem o godzinie 10:00.

Kiedy: każda niedziela o godz. 10:00

Gdzie: ul. Białostocka 22, sala nr 10

Zapraszamy również do dołączenia do wtorkowej modlitwy online na platformie Zoom.

Kiedy: każdy wtorek o godz. 18:00

Gdzie: spotkanie online nr 1, spotkanie online nr 2 

 
about
 
 
 

Studium Biblijne

Rozpoczynamy spotkania Studium Biblijnego! Temat pierwszego spotkania to: "Przymierza w Biblii". Dlaczego Bóg jest Bogiem przymierzy i jak możemy go lepiej poznać w przymierzu? Jeśli lubisz studiować Słowo, dzielić się swoimi przemyśleniami, lubisz dociekać, jaka jest prawda, zachęcamy do uczestnictwa w tej grupie.

Kiedy: 29 lutego 2020 r. (sob), godz. 11:00

Zgłoszenia: formularz kontaktowy

 
about
 
 
 
Jeśli chcesz dostawać ogłoszenia z KBWCH "Dom Boży" to wypełnij formularz i wybierz interesujące Cię grupy ogłoszeń.
 

Galeria zdjęć