Aktualności

 

Męski wyjazd

Serdecznie zapraszamy wszystkich mężczyzn na weekendowy wyjazd integracyjny. Jest to okazja, aby spędzić fantastyczny czas w doborowym męskim gronie, pograć w gry zespołowe i planszowe, doświadczyć radości z robienia rzeczy RAZEM. Nie może Ciebie zabraknąć!

Kiedy: 4-5 października 2019 r. (pt wieczór - sob wieczór)

Koszt wyjazdu: 100 zł od osoby

Zapisy i płatność do 29 września: Daria Borkowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
about
 
 

Kurs Alpha

Już 23 października o godzinie 18:30 rusza kolejna edycja spotkań kursu Alpha. Zapraszamy serdecznie Ciebie i Twoich znajomych, wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiarę. W trakcie cotygodniowych spotkań, w swobodnej i przyjaznej atmosferze będziemy wspólnie próbowali znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące Boga.

Kiedy: każda środa poczynając od 23 października 2019 r. do 8 stycznia 2020 r., godz. 17:30

Gdzie: KBWCH Zbór „Dom Boży”, ul. Białostocka 22 (sala nr 10 na 1 piętrze), Warszawa

Kontakt:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
about
 
 

Nabożeństwo wspomnieniowe o Stasi Dawidow

29 września podczas nabożeństwa, będziemy wspomninać siostrę Stasię Dawidow, żonę pierwszego pastora tego zboru, która odeszła w tym roku do Pana. Jeśli znałeś/znałaś siostrę Stasię i masz jakąś historię, którą chciałbyś/chciałabyś opowiedzieć przed zborem, zgłoś to do Rafała Zabłockiego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 
about
 
 

Spotkania modlitewne

Serdecznie zapraszamy na spotkania modlitewne Kościoła, które odbywają się raz we wtorki a raz w soboty. Szczegóły w kalendarzu.

Kiedy: wtorek lub sobota (zależnie od tygodnia) o godz. 18:30

Gdzie: KBWCH Zbór „Dom Boży”, ul. Białostocka 22 (sala nr 10 na 1 piętrze), Warszawa

 
about
 
 

Weekendowy wyjazd Kościoła

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Kościoła na wspólny wyjazd. Już teraz warto zarezerwować sobie ten czas! Więcej szczegółów juz wkrótce.

Kiedy: 29 listopada - 1 grudnia 2019 r. (pt wieczór - nd popołudnie)

 
about
 
 
Jeśli chcesz dostawać ogłoszenia z KBWCH "Dom Boży" to wypełnij formularz i wybierz interesujące Cię grupy ogłoszeń.